Wypożyczalnia rowerów, innych pojazdów oraz kijów

Rowery i Nordic Walking

W pobliżu naszego ośrodka znajduje się wiele atrakcji, które są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Z tego powodu pobyt w naszym obiekcie jest skierowany do wszystkich Gości – podróżujących samotnie, ale również rodzin z dziećmi. Mogą Państwo skorzystać np. z bogatej oferty wypożyczalni Monsterroller. W tym miejscu możliwe jest wynajęcie takich pojazdów jak:

  • Monsterroller,
  • Stanleyrider,
  • Mountainboard,
  • Mountaincart,
  • Monster Rower,
  • Trettroller.

Nieopodal naszego obiektu znajduje się również 3-osobowa kolej krzesełkowa, która umożliwia korzystanie z wyciągu narciarskiego latem.

Co jeszcze można wypożyczyć w okolicy?

W okolicy naszego obiektu możliwe jest wypożyczenie rowerów górskich oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów do jazdy np. kasków czy ochraniaczy. Dostępne są nawet koszyki do rowerów, foteliki dla dzieci, a także przyczepki rowerowe. Wszystko to sprawi, że będą mogli udać się Państwo na niezapomnianą wycieczkę całą rodziną. Wypożyczalnia zajmuje się dowozem rowerów w ustalone wcześniej z Klientem miejsce. Organizuje także krajoznawcze wycieczki rowerowe z profesjonalnym przewodnikiem.

Jeśli rower nie spełnia Państwa oczekiwań, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą wypożyczenia kijów do chodzenia. Spacery trekkingowe oraz Nordic Walking to popularne ostatnio formy aktywnego spędzania wolnego czasu. Są one chętnie praktykowane przez turystów w górach, ponieważ podczas spaceru można obserwować piękne widoki i oddychać świeżym powietrzem. Wypożyczalnia ma w swojej ofercie również nosidła turystyczne, dzięki czemu na wycieczkę bez żadnego problemu można zabrać małe dziecko. Produkty są całkowicie bezpieczne i doskonale sprawdzają się nawet podczas długich spacerów.

rhSPORT CENTRUM NARCIARSTWA I SPORTU
Adres biura: ul. Środkowa 181b, 34-405 Białka Tatrzańska
Godziny pracy biura: Pon – Pt: 8:00-16:00

Kontakt
+48 18 26 545 80
+48 696 855 005
rhsport@rhsport.pl
pon-pt – 8.00-16.00

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...