Imprezy rodzinne

"Karczma u Dziubasa"

Cenimy tradycje i zwyczaje polskie, dlatego od lat organizujemy imprezy rodzinne na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną skosztować specjałów góralskiej kuchni oraz tradycyjnych potraw regionalnych w miłej atmosferze z fachową obsługą. Karczma „U Dziubasów” to trzypoziomowy, drewniany lokal wybudowany w stylu tradycyjnym, mogący pomieścić ponad 400 osób. Stylowe wnętrza wykończone drewnem i akcentami regionalnymi, wraz z prawdziwym kominkiem i przygrywającą kapelą góralską zapewniają niepowtarzalny klimat oraz doskonałą zabawę na każdej uroczystości.

Nasza karczma jest obiektem całorocznym. Organizujemy imprezy rodzinne dla Klientów indywidualnych oraz nowoczesne eventy i spotkania firmowe. Naszym Gościom serwujemy zarówno dania kuchni regionalnej, jak i tradycyjnej. Wcześniej uzgadniamy menu z Klientami, dostosowując serwowane posiłki pod gusta i oczekiwania. Karczma położona jest tuż przy wyciągu narciarskim, a obok budynku znajduje się duży parking samochodowy oraz nowoczesny obiekt wypoczynkowy.

Jakie imprezy okolicznościowe organizujemy?

W naszej karczmie możliwe jest nie tylko zjedzenie posiłku po dniu spędzonym na stoku, ale zajmujemy się również organizacją różnych imprez okolicznościowych. Klienci często decydują się na spędzenie w obiekcie świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy majówki. Góry to doskonałe miejsce także na sylwestra, dlatego oferujemy organizację niepowtarzalnej zabawy sylwestrowej. Ponadto obsługujemy bardziej kameralne imprezy okolicznościowe jak np. wesela, komunie oraz chrzciny.

Dopasowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań Klientów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na naszą pomoc niezależnie od charakteru uroczystości. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie przed imprezą, co sprawia, że zarówno dania, jak i wystrój są dostosowane do upodobań zamawiających. Zorganizowanie imprezy okolicznościowej w górach to marzenie wielu osób. Goście przyjeżdżają do nas z różnych regionów Polski, aby spędzić wyjątkowy dzień w otoczeniu góralskiej tradycji. Wnętrze naszej karczmy jest wyposażone w liczne elementy drewniane, co jest charakterystyczne dla kultury podhalańskiej.

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...