Wyciąg narciarski Kaniówka

Narty

Oferta naszego obiektu jest skierowana głównie do osób uwielbiających jeździć na nartach, ponieważ obok ośrodka wypoczynkowego znajdują się stoki narciarskie. Trasy mają różne poziomy trudności, co sprawia, że są odpowiednie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących narciarzy. Zimą panują na nich idealne warunki, dlatego swobodnie można po nich jeździć nie tylko na nartach, ale również na deskach snowboardowych. Z tego względu nasz obiekt cieszy się dużą popularnością wśród narciarzy oraz rodzin z dziećmi, pragnących nacieszyć się wspólnie możliwościami, jakie daje śnieg. Ośrodek położony jest u podnóża Tatr, tuż przy stoku narciarskim Kaniówka. Zachęcamy do skorzystania z pobliskiej wypożyczalni nart. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił na stoku, nawet osoby nieposiadające własnego ekwipunku narciarskiego.

Zalety noclegu przy stoku

Zapewniamy nocleg przy stoku, dlatego oferta naszego ośrodka wypoczynkowego jest idealna przede wszystkim dla osób, które przyjeżdżają w góry, by pojeździć na nartach lub desce snowboardowej. Wybierając obiekt położony blisko tras zjazdowych, zaoszczędzają Państwo czas. W pokoju można przygotować się do jazdy, a po wyjściu z budynku od razu trafia się na stok. Jest on regularnie przygotowywany, co zachęca do doskonalenia umiejętności narciarskich. Oświetlone trasy umożliwiają jazdę na nartach w nocy, a armatki śnieżne naśnieżające stoki wydłużają sezon narciarski i pozwalają na bezpieczną jazdę w sytuacji, kiedy pokrywa naturalna śniegu jest zbyt niska.

Nocleg przy stoku to idealna propozycja dla doświadczonych narciarzy, którzy decydują się na pobyt w górach, aby ćwiczyć swoje umiejętności. Z oferty często korzystają także rodziny z małymi dziećmi, które chcą się nauczyć jazdy na nartach. Niewielka odległość ośrodka wypoczynkowego od tras zjazdowych pozwala na sprawną organizację i szybkie dotarcie z pokoju na stok.

W sezonie letnim stacja jest nieczynna!

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...