Basen, jacuzzi, sauna

Decydując się na nocleg w naszym ośrodku wypoczynkowym, mają Państwo możliwość skorzystania z basenu. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą, ponieważ stanowi ona niezwykłe ukojenie po całym dniu wrażeń, pobycie na stoku, czy górskich wycieczkach. Kąpiel pozwoli na chwilę wytchnienia oraz relaksu, dzięki czemu będą Państwo mogli odpocząć oraz zregenerować siły na kolejny dzień w górach. Basen całoroczny jest dostępny dla wszystkich gości przebywających w naszych obiektach noclegowo-usługowych.

Pływanie to dyscyplina sportu, która okazuje się bardzo korzystna dla zdrowia. Przede wszystkim wspomaga układ oddechowy, zwiększając wydolność płuc, pobudza układ krążenia i pozytywnie wpływa na stawy, odciążając całe ciało. Ponadto czas spędzony w basenie poprawia koordynację ruchową, ponieważ pomaga osiągnąć odpowiednią giętkość ciała i właściwą postawę. Pływanie koryguje wszelkie wady kręgosłupa i niweluje różne bóle, dlatego jest polecane przede wszystkim osobom zmagającym się ze schorzeniami dotyczącymi pleców, a także innych części ciała. Ważną zaletę korzystania z basenu stanowi również to, że czas spędzony w wodzie wpływa pozytywnie na samopoczucie i obniża poziom złego cholesterolu. Na pływanie często decydują się osoby, które chcą schudnąć, ponieważ ta dyscyplina sportu pomaga zrzucić kilogramy oraz poprawia kondycję i wytrzymałość. Redukuje również stres i sprzyja rozluźnieniu.

 

Strefa Wellness dla ciała i ducha

Naszym celem jest stworzenie Państwu jak najlepszych warunków do wypoczynku. Z tego powodu powstała "Strefa Wellness", zwana też strefą relaksu. Stanowi ona dopełnienie pięknych widoków dostępnych z okien naszych obiektów noclegowych, smacznej kuchni i komfortowo urządzonych pokoi.

W skład Strefy Wellness wchodzą:

  • basen,
  • sauna,
  • łaźnia parowa,
  • jacuzzi.

Korzystanie ze strefy relaksu niesie za sobą wiele korzyści dla organizmu. Kąpiel w przyjemnych bąbelkach, jakie są dostępne w jacuzzi, wspomaga regenerację mięśni, pozwalając im się odprężyć. Natomiast seanse w saunie mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, poprawiają krążenie krwi, usuwają toksyny z organizmu oraz zmniejszają napięcia wywołane długotrwałym stresem.

  • Basen czynny w godzinach: 10:00 - 21:00
  • Sauna czynna w godzinach: 17:00 - 21:00
  • Możliwość wypożyczenia szlafroka w cenie 30 zł / pobyt

KOMUNIKAT o stanie jakości wody w basenie

Woda  w basenie spełnia wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z 2015r., poz. 2016), ostatnie badanie wody było przeprowadzone  10.04.2024

Ostatnia roczna ocena jakości wody z dnia 26-03-2024 dokonana przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w Zakopanem, stwierdza, że woda na pływalni "Kaniówka Ski Resort"  odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 w sprawie wymagań, jakimi powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z 2015r., poz. 2016 z późn.zm.) 

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...