Pomysły na organizację wieczoru kawalerskiego w górach

04-03-2023

Zanim pan młody poślubi ukochaną, może przeżyć niezapomniane chwile ze swoimi kolegami. Organizacja wieczoru kawalerskiego to odpowiedzialne zadanie, które najczęściej przypada świadkowi.

Przeżycie ostatnich kawalerskich dni w wyjątkowym miejscu pozostawi w pamięci niezapomniane wspomnienia. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na wyjazd w góry, dlatego ta propozycja jest odpowiednia wyłącznie dla osób miejscowych lub tych panów, którzy nie mają nic przeciwko, by wyjechać w góry przynajmniej na weekend. Dzięki temu wieczór kawalerski staje się kilkudniowym wyjazdem w gronie najlepszych kolegów. Możecie wybrać dowolną miejscowość górską, bo z pewnością w każdej świetnie spędzicie czas. Weźcie jednak pod uwagę swoje plany – pomyślcie wcześniej, co chcecie robić, ponieważ nie w każdym miejscu znajdziecie te same atrakcje. Zwróćcie uwagę również na ofertę noclegową, wybór obiektu zapewniającego takie atrakcje, jak basen, jacuzzi, siłownię czy salę ze stołem bilardowym to świetny pomysł.

Co mężczyźni mogą robić w górach?

Aby wieczór lub weekend kawalerski nie składał się wyłącznie z pobytu w barach czy klubach i picia alkoholu, warto wcześniej zaplanować ciekawe atrakcje. Powinien zająć się tym świadek lub inna osoba wyznaczona przez przyszłego pana młodego. Panowie często decydują się na spędzenie wieczoru kawalerskiego na off-roadowej wyprawie. Góry to idealne miejsce, by spróbować swoich sił na quadach. Mężczyźni mogą wybrać się w trudny teren i przeżyć niezapomnianą przygodę, a wszystko pod okiem przeszkolonego instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale również dawka adrenaliny. Dla osób ceniących aktywną formę spędzania wolnego czasu polecamy też wycieczki rowerowe po górskich trasach.

Wybierając się na zimowy wieczór kawalerski w góry, zastanów się nad kuligiem. Przejazd saniami może stanowić niezapomniane przeżycie dla przyszłego pana młodego i jego gości. Po zakończeniu warto zaplanować klimatyczne ognisko połączone z próbowaniem dań charakterystycznych dla Górali.

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...