Jakie masaże pomogą zrelaksować się po górskich wycieczkach?

04-03-2023

Urlop w górach często nie kojarzy się z odpoczynkiem, tylko z aktywnością. Turyści chętnie pokonują szlaki, zdobywając wysokie szczyty. Jest to jak najbardziej satysfakcjonujące, ale również męczące. Po dniu spędzonym na wędrówkach każdy zasługuje na wypoczynek. W tym celu warto skorzystać z oferty masażów. Ich bogaty wybór sprawia, że każdy może dobrać odpowiedni zabieg dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które pomogą się zrelaksować.

Długie wędrówki po górach to wspaniała aktywność fizyczna dla wielu osób. Nie każdy jednak jest na nie gotowy i często na drugi dzień odczuwalne jest nie tylko zmęczenie, ale również ból mięśni. Zakwasy nie są w żaden sposób groźne dla zdrowia, lecz powodują dyskomfort. Po pewnym czasie to nieprzyjemne uczucie minie, jednak można spróbować pozbyć się go szybciej. Sposobem na to jest odpowiednio wykonany masaż.

Relaksujące zabiegi SPA wpływają korzystnie na cały organizm. Poprawiają elastyczność mięśni, regenerują obolałe miejsca, a także pozwalają się przygotować do kolejnego wysiłku. Dużą zaletą masaży jest również to, że przyspieszają krążenie krwi, zapobiegają zakrzepom oraz zwiększają tempo przemiany materii. Związane z nimi korzyści sprawiają, że tak wiele osób decyduje się na nie, zwłaszcza po dniu spędzonym w górach.

Dopasowanie masażu do indywidualnych potrzeb

W naszym ośrodku wypoczynkowym oferujemy różne masaże, dzięki czemu każdy może je wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Wykonujemy zabiegi na wszystkich częściach ciała, co daje ogólne rozluźnienie całemu organizmowi. Osobom, które liczą na niezapomniany odpoczynek po górskich wycieczkach, polecamy masaż relaksacyjny. Do jego przeprowadzenia wykorzystujemy aromatyczny olejek. Rozprowadzony po ciele przynosi ukojenie i chwilę wytchnienia dla nawet najbardziej obolałych miejsc. Dobrym pomysłem jest również masaż sycylijski, który wyróżnia się intensywnością. Jego głównym zadaniem jest rozluźnienie napiętych mięśni oraz zlikwidowanie przykurczy mięśniowych.

Osobom poszukującym niezapomnianych wrażeń polecamy też hawajski masaż Lomi Lomi, zapewniający uczucie błogości. Jest to niesamowite doświadczenie fizyczne, które wycisza umysł i rozluźnia całe ciało. Ten rodzaj masażu jest wykonywany na gorącym oleju. Na uwagę zasługuje również masaż gorącym olejkiem kokosowym, wyjątkowo rozluźniający spięte mięśnie. Jego dużą zaletę stanowi także to, że nawilża oraz regeneruje skórę.

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...