Atrakcje ośrodka wypoczynkowego dla najmłodszych

04-03-2023

Każdy rodzic wie, że wyjazd z dziećmi musi wiązać się, z jak największą liczbą atrakcji dla najmłodszych. Wówczas zadowoleni są i dorośli, którzy mogą wygospodarować odrobiną czasu dla siebie, i dzieci, które mają okazję spędzić wolne dni aktywnie, zdobywając nowe umiejętności i poznając nowe zwyczaje. 

Świetnym kierunkiem urlopowym są góry, w których nie ma miejsca na nudę przez cały rok. W ofercie ośrodka wypoczynkowego Kaniówka Ski Resort zlokalizowanego w Białce Tatrzańskiej, atrakcji nie brakuje niezależnie od tego, czy są to wakacje, czy ferie. Nowoczesne, komfortowe pokoje czekają zarówno na narciarzy, jak i na całe rodziny, chcące odpocząć od zgiełku miasta w pięknych okolicznościach przyrody.

Jakie atrakcje czekają na dzieci w ośrodku wypoczynkowym?

W ofercie noclegowej dostępne są pokoje dwu-,  trzy- lub czteroosobowe, które są odpowiednio przystosowane dla pobytu dzieci. Oprócz nich nasi Goście mogą zarezerwować większe studia rodzinne z balkonami, w których swobodnie zmieści się czteroosobowa rodzina. W bogatej ofercie atrakcji naszego ośrodka wypoczynkowego znajdzie się również szereg udogodnień przygotowanych z myślą o małych odkrywcach. Do dyspozycji najmłodszych Gości codziennie udostępniana jest bawialnia, w której maluchy mogą spędzić czas na zabawie z rówieśnikami. Nieco starsi miłośnicy wodnych aktywności mają również okazję popływać pod opieką dorosłych w całorocznym basenie znajdującym się w strefie wypoczynkowej naszego obiektu.

Co więcej, latem dzieci mogą skorzystać z zabawy na placu zabaw oraz z bogatej oferty rodzinnych wycieczek pieszych lub rowerowych. Goście mogą zdecydować się na samodzielne wędrówki po okolicy lub zorganizowane jednodniowe wyjazdy do okolicznych miejscowości razem z przewodnikiem. Najmłodsi wraz z rodzicami mogą również skorzystać z wypożyczalni sprzętów rowerowych.  Dostępne w niej rowery są przystosowane dla dzieci w różnym wieku oraz są dodatkowo wyposażone we wszelkie niezbędne akcesoria takie jak kaski czy ochraniacze. Dla najmłodszych dzieci przygotowane są również foteliki oraz przyczepki rowerowe montowane do rowerów rodziców. Wśród innych atrakcji wymienić można też możliwość wjazdu kolejką krzesełkową na Kotelnicę i zjazdu z niej na hulajnodze.

Zimą maluchy mogą zaczerpnąć pierwszych lekcji jazdy na nartach na sąsiadującym z naszym ośrodkiem kompleksie narciarskim. Zimowe sporty są dobrą atrakcją dla dzieci w różnym wieku oraz świetną formą spędzania czasu razem z rodzicami. Co ciekawe, pierwsze kroki na stoku mogą stawiać nawet 2-, 3-latki, które stopniowo oswajane są ze sprzętem narciarskim. Starszaki mogą z kolei skorzystać z nauki jazdy prowadzonej przez doświadczonych instruktorów. Innymi atrakcjami są też zniżki dla naszych Gości na wejściówki do całorocznych kompleksów termalnych takich jak: Termy Bania, Gorący Potok, Termy Chochołowskie, Termy Bukowna czy Termy Szaflary. Oferta tych obiektów skierowana jest zarówno dla dzieci, które potrafią pływać, jak i dla maluchów, które uwielbiają wodne szaleństwa np. na zjeżdżalniach.

Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka Ski
© Copyright 2022-2024 - Kaniówka Ski Resort / Strona internetowa wykonana przez SpaceDEV
Trwa ładowanie strony...