Kaniówka Ski Resort

+48 603 720 175
Kaniówka Ski Resort

Organizowanie wycieczek jednodniowych

"Aktywne Pieniny"

Zobacz najpiękniejsze zakątki Pienin, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie.

W programie:

Kościół w Dębnie (XV w.) Kościół jest zabytkiem klasy "0" o szczególnym znaczeniu międzynarodowym, porównywalnym z krakowskim Wawelem

Niedzica- zwiedzanie zamku z XIV w. i zapory czorsztyńskiej z wykonanym na niej malowidłem 3D

Sromowce- najwyższy wierzchołek Trzech Koron z piękną panoramą

 

CENA: 70 PLN/os.

"Dookoła Tatr"

Idealna wycieczka na deszczowe dni. Najpierw zwiedzanie wznoszącego się na 112 metrowej skale Zamku Orawskiego. Następnie udanie się do Jaskini Demianowskiej Wolności - jednej z największych i najpiękniejszych jaskiń Europy.

W programie:

Orawski Zamek - zwiedzanie XII wiecznego,największego na Słowacji warownego zamku, wzniesionego na 112 metrowej skale nad rzeką Wag.

Demianowska Jaskinia Wolności (UNESCO) - posiada bogatą sintrową ornamentykę w różnych barwach.Można zobaczyć także tajemniczy podziemny potok Demianówka i czarujące jeziorka.

Jeżeli starczy czasu, można odwiedzić też Tatrzańską Łomnicę.

 

CENA: 95 PLN/os.


"Zabytki słowackiego Spisza II"

Kolejna propozycja dla miłośników historii i kultury. W programie między innymi kąpiel w jeziorze trawertynowym, zwiedzanie zamku w Starej Lubowni- ściśle związanego z polską historią, a dla chętnych nawet rafting.

W programie:

Rużbachy - największe jezioro trawertynowe na Słowacji

Zamek w Starej Lubowni (XIV w.) ciekawe wnętrza i zrekonstruowane pomieszczenia dawnej siedziby polskich starostów spiskich, z tarasu widokowego wieży gotyckiej rozciaga się piękny widok na Tatry i Trzy Korony.

Czerwony Klasztor (XIV w.) wybitne dzieła księgarskie: pierwszy w historii słownik łacińsko-słowacki,przekład Pisma Świętego na język słowacki, oraz zielnik

Rafting pontonami - za dodatkową opłatą można przeżyć niesamowitą przygodę na wodach Dunajca (100% bezpieczeństwa!)

Szczawnica - spędzenie czasu wolnego w centrum uzdrowiska pienińskiego.

 

CENA: 80 PLN/os.

"Słowacki Raj"

Niesamowity Park Narodowy, w którym królują wiszące mostki, stalowe stopnie oraz drabinki.

Organizatorzy oferują wyjątkową możliwość przeżycia niesamowitej przygody.Przechodząc najpiękniejsze trasy parku, idąc kilkukilometrowym kanionem, pokonując stalowe stopnie, drewniane kładki, wiszące mosty, wspinając się wzdłuż wodospadów po drabinach i łańcuchach,można się przekonać o uroku górskich wędrówek.

Organizatorzy zapraszają do odkrycia Przełomu Hornadu , Suchej Beli, Piekców, Kysielu, Tomasovskiego Vyhladu lub Wielkiego Sokoła

 

CENA: 95 PLN/os.


"Wysokie Tatry"

Zwiedzanie zaczyna się od Jaskini Bielskiej, następnie uczestnicy mogą obejrzeć najbardziej malownicze miejsca w Tatrach Wysokich - Tatrzańską Łomnicę oraz Szczyrbskie Jezioro.

W programie:

Jaskinia Bielska- trzecia co do wielkości jaskinia na Słowacji. Słynie z pięknych nacieków i malowniczych jeziorek.

Tatrzańska Łomnica, można wyjechać kolejką gondolową do Skalnatego Plesa (1751 m n.m.p.), na Łomnicką Przełęcz (2190 m n.p.m.) lub na Łomnicki Szczyt (2634 m n.p.m.)

Strbskie Pleso- spacer dookoła jedynego w Tatrach jeziora bezodpływowego, podziwiając fenomenalną panoramę Tatr Wysokich, lub widok na jezioro z góry wyjeżdżając koleją na Solisko,czy skacząc na bungee.

 

CENA: 75 PLN/os.

"Janosikowy Szlak"

Podążając śladami najsłynniejszego rozbójnika można dotrzeć do ciekawych miejsc. Organizatorzy zachęcają do poznania lepiej tej barwnej postaci oraz przekonania się gdzie naprawdę żył zbójnik Janosik.

W programie:

Terchova- zwiedzanie miejscowości narodzin zbójnika Janosika, oraz muzeum poświęcone jego osobie

Dolina Vratna - wjazd kolejką gondolową na Chleb (1520 m n.p.m.),

Jeżeli starczy czasu można zwiedzić Orawski Zamek - XII wieczny, największy zamek na Słowacji, wzniesiony na 112 metrowej skale nad rzeką Wag. Powrót ok. 18.30.

Cena: 90 PLN/os.


 

KONTAKT

tel. +48 694 751 623

e-mail. kontakt@tatraactive.pl

 

WAŻNE INFORMACJE!

W przypadku wycieczek na Słowację należy zabrać dokumenty potwierdzające tożsamość (dowód osobisty lub paszport). Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest takim dokumentem!

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych program wycieczki może ulec zmianie

Organizatorzy nie odpowiadają za zmianę cen wstępów do obiektów

Tempo jest dostosowane do możliwości uczestników wycieczki

 

Powrót do atrakcji

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...
Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka