Kaniówka Ski Resort

+48 603 720 175
Kaniówka Ski Resort

Pokoje w Białce Tatrzańskiej

 

Nowoczesne pokoje w Białce Tatrzańskiej w najwyższym standardzie wykończenia, to główne atuty naszego budynku Kaniówka Ski Resort.

Przekazujemy do Państwa dyspozycji przestronne pokoje gościnne 2, 3 i 4 osobowe oraz stylowe dwupokojowe studia rodzinne. Jasne, komfortowo wyposażone pokoje, urządzone na bardzo wysokim poziomie, zachęcają do odpoczynku. Standardu wykończenia pokoi pozazdrościć może nam niejeden hotel 3-gwiazdkowy. Budynek zlokalizowany jest przy wyciągach stoku Kaniówka obok naszej karczmy. Dlatego w obiekcie, dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek w okresie zimowym nie mogło zabraknąć wypożyczalni nart. W okresie od wiosny do jesieni istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, bądź kijków nordic walking.

Specjalnie dla Państwa oddajemy do użytku na czas pobytu strefę wypoczynkową, w skład której wchodzą: całoroczny basen, sauna, jacuzzi, siłownia, a dla naszych najmłodszych gości bawialnia oraz plac zabaw. Wszystkie pokoje w ofercie mają komfortowe łazienki, a większość z nich posiada balkony. Budynek przystosowany jest w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o nich budynek wyposażono w windę, a w jednym z pokojów zainstalowano dodatkowe udogodnienia.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...
Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka