Kaniówka Ski Resort

+48 603 720 175
Kaniówka Ski Resort

Hotele z basenem w górach

 

Zapewniamy Państwu noclegi w hotelu z basenem położonym u progu Tatr. Po całym dniu wrażeń, pobycie na stoku, czy górskich wycieczkach skorzystanie ze strefy relaksu jest ukojeniem, chwilą wytchnienia i relaksu, która pozwoli ciału wypocząć, zregenerować się, nabrać sił. Basen całoroczny jest dostępny dla wszystkich gości przebywających w naszych obiektach noclegowo-usługowych.

 

Strefa Wellness dla ciała i ducha

Naszym celem jest stworzenie Państwu jak najlepszych warunków do wypoczynku. Z tego powodu powstała "Strefa Wellness", zwana też strefą relaksu jest ona dopełnieniem pięknych widoków jakie zapewniamy z okien naszych obiektów noclegowych, smacznej kuchni i komfortowo urządzonych pokoi. W jej skład wchodzą:

  • basen,
  • sauna,
  • łaźnia parowa,
  • jacuzzi.

Korzystanie ze strefy relaksu niesie za sobą wiele korzyści dla organizmu. W przypadku korzystania z jacuzzi, kąpiel w przyjemnych bąbelkach wspomaga regenerację mięśni, pozwalając im się odprężyć. Seanse w saunie mają zbawienny wpływ na kondycję naszej skóry, poprawiają krążenie krwi, usuwają toksyny z organizmu oraz zmniejszają napięcia wywołane długotrwałym stresem.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...
Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka