Kaniówka Ski Resort

+48 664 335 978
Kaniówka Ski Resort

Białka Tatrzańska to wspaniałe miejsce zarówno na majówkę, jak i zimowy wypad na narty. Sprawdź, jakie atrakcje czekają Cię na miejscu.

 

Najważniejsze atrakcje w Białce Tatrzańskiej i okolicach

 

 1. Wyprawa do Skałek

  Rezerwat przyrody w Białce Tatrzańskiej, znany jako Skałki, to atrakcja nie tylko dla miłośników natury, lecz również dla fanów popularnego serialu „Janosik”. To właśnie tutaj nakręcono wiele scen obrazujących przygody sympatycznego rozbójnika.
   
 2. Jaskinia Obłazowa

  Znajdująca się na terenie skałek jedyna w swoim rodzaju grota, w której odkryte zostały najstarsze ślady bytności ludzkiej w Pieninach - w tym najstarszy znany bumerang wykonany z mamuciego kła.
   
 3. Wyciągi narciarskie

  Miłośnicy sportów zimowych mogą w Białce Tatrzańskiej realizować się w aktywnym wypoczynku - np. na Wysokim Wierchu czy Kotelnicy.
   
 4. Rafting

  Amatorzy sportów wodnych będą mogli wziąć udział w spływie kajakowym lub pontonowym po rzece Białce - która do dziś wciąż zachowała w wielu miejscach swój naturalny, górski charakter.
   
 5. SPA

  Podróżnicy zatrzymujący się w białczańskim hotelu Kaniówka powinni koniecznie skorzystać z oferty znajdującego się w jego obrębie salonu SPA - relaksująco-zdrowotne masaże to doskonały sposób na relaks po całodniowej wyprawie w góry lub zjeżdżaniu na nartach.
   
 6. Dom do góry nogami

  Jedna z wizytówek Białki Tatrzańskiej. Zarówno budynek, jak i wszystko wewnątrz niego umieszczone jest górą do dołu, jakby postawione na głowie ręką olbrzyma. Wspaniała atrakcja dla zwiedzających w każdym wieku.
   
 7. Of-road i adrenalina

  W Białce Tatrzańskiej będziemy mogli wziąć udział w wyprawach quadami, monster-rollerami czy samochodami terenowymi. Opcja dla tych, którzy cenią sobie piękno natury, lecz jednocześnie nie stronią od mocnych wrażeń.
   
 8. Śnieżny labirynt

  Kolejny pomysł na wspaniałą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
   
 9. Termy

  W Białce Tatrzańskiej znajdują się Termy Bania, umożliwiające zarówno relaksujący odpoczynek w saunie, jak i aktywne spędzenie czasu w parku wodnym.
   
 10. Lodowy Zamek

  W rzeczywistości Lodowy Zamek należy do kompleksu Term Bania, lecz jest osobno płatny. Ze względu na charakter budulca dostępny wyłącznie w okresie zimowym, zapewni doskonałą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym gościom, którzy będą mogli cieszyć oczy niepowtarzalnymi lodowymi rzeźbami, a w określonych terminach obejrzeć przedstawienie z udziałem średniowiecznych rycerzy.
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...
Wirtualna
Wycieczka

Pogoda
Kaniówka Ski

Kamera
Kaniówka